IIH Nordic teamet

Vi er et digitalt strategisk bureau, der brænder for at skabe resultater online

Mød vores specialister herunder og kontakt os, hvis vi kan gøre noget for dig.

Anja Pedersen - Digital Analytics Specialist hos IIH

Anja Pedersen

Digital Analytics Specialist

anja@iihnordic.com
Christian Doeleman-Lassen - Head of SEO hos IIH

Christian Doeleman-Lassen

Head of SEO

christian@iihnordic.com
Sofie Hermansen - Senior Content Writer hos IIH

Sofie Hermansen

Senior Content Writer

sofie@iihnordic.com
Casper Radil - Senior Web Analytics Specialist hos IIH

Casper Radil

Senior Web Analytics Specialist

casper@iihnordic.com
Dorte Nielsen - Senior SEM Specialist hos IIH

Dorte Nielsen

Senior SEM Specialist

dorte@iihnordic.com
Henrik Stenmann - CEO & Senior Partner hos IIH

Henrik Stenmann

CEO & Senior Partner

henrik@iihnordic.com
Ida Madsen - SEO Specialist hos IIH

Ida Madsen

SEO Specialist

ida@iihnordic.com
Karina Bonnerup - SEO Consultant hos IIH

Karina Bonnerup

SEO Consultant

karina@iihnordic.com

Thomas Lundbye

Digital Customer Advisor

thomas@iihnordic.com
Keld Bøg - Senior SEO Specialist hos IIH

Keld Bøg

Senior SEO Specialist

keld@iihnordic.com
Krista Bermann Teilmann - Head of SEM hos IIH

Krista Bermann Teilmann

Senior Digital Advisor

krista@iihnordic.com
Linda Støving - Bureaukoordinator hos IIH

Linda Støving

Business Officer

linda@iihnordic.com
Lotte Garnry - Senior Online Business Consultant hos IIH

Lotte Garnry

Senior Online Business Consultant

lotte@iihnordic.com
Louise Hauerberg Norgart - Senior Online Business Consultant hos IIH

Louise Hauerberg Norgart

Senior Online Business Consultant

louise@iihnordic.com
Peter Meyer - Senior Web Analytics Technician hos IIH

Peter Meyer

Senior Web Analytics Technician

peter.meyer@iihnordic.com
Maksim Teslenko - Developer hos IIH

Maksim Teslenko

Developer

maksim@iihnordic.com
Martin Rytter Albertsen - SEO Specialist hos IIH

Martin Rytter Albertsen

SEO Specialist

martin@iihnordic.com
Martin Trasmundi Alrø - SEM Specialist hos IIH

Martin Trasmundi Alrø

Digital Business Advisor

martin.t@iihnordic.com
Mette Kjølbro - SEM Specialist hos IIH

Mette Kjølbro

SEM Specialist

mette@iihnordic.com

Tobias Bjørn Sørensen

SEO Specialist

tobias@iihnordic.com
Niels Tybjerg - Digital Content Strategist hos IIH

Niels Tybjerg

Digital Content Strategist

niels@iihnordic.com
Steen Rasmussen - Senior Partner hos IIH

Steen Rasmussen

Senior Partner

steen@iihnordic.com
Mathias Nielsen - IT-supporter hos IIH

Mathias Nielsen

IT-Supporter

mathias@iihnordic.com