IIH Nordic teamet

Vi er et digitalt strategisk bureau, der brænder for at skabe resultater online

Mød vores specialister herunder og kontakt os, hvis vi kan gøre noget for dig.

Casper Radil - Senior Web Analytics Specialist hos IIH

Casper Radil

Senior Web Analytics Specialist

casper@iihnordic.com
Christian Doeleman-Lassen - Head of SEO hos IIH

Christian Doeleman-Lassen

Head of SEO

christian@iihnordic.com
Henrik Stenmann - CEO & Senior Partner hos IIH

Henrik Stenmann

CEO & Senior Partner

henrik@iihnordic.com
Steen Rasmussen - Senior Partner hos IIH

Steen Rasmussen

Senior Partner

steen@iihnordic.com
Dorte Nielsen - Senior SEM Specialist hos IIH

Dorte Nielsen

Senior SEM Specialist

dorte@iihnordic.com

Thomas Lundbye

Digital Customer Advisor

thomas@iihnordic.com
Ida Madsen - SEO Specialist hos IIH

Ida Madsen

SEO Specialist

ida@iihnordic.com

Martin Bro Trasmundi

Head of Digital Business Strategy

martin.trasmundi@iihnordic.com
Linda Støving - Bureaukoordinator hos IIH

Linda Støving

Business Officer

linda@iihnordic.com
Keld Bøg - Senior SEO Specialist hos IIH

Keld Bøg

Senior SEO Specialist

keld@iihnordic.com
Krista Bermann Teilmann - Head of SEM hos IIH

Krista Bermann Teilmann

Senior Digital Advisor

krista@iihnordic.com

Mikkel Lundø

COO

mikkel@iihnordic.com
Lotte Garnry - Senior Online Business Consultant hos IIH

Lotte Garnry

Senior Online Business Consultant

lotte@iihnordic.com
Louise Hauerberg Norgart - Senior Online Business Consultant hos IIH

Louise Hauerberg Norgart

Senior Online Business Consultant

louise@iihnordic.com
Mette Kjølbro - SEM Specialist hos IIH

Mette Kjølbro

SEM Specialist

mette@iihnordic.com

Yasamin Malikshahi

UX & Conversion Specialist

yasamin.m@iihnordic.com
Martin Rytter Albertsen - SEO Specialist hos IIH

Martin Rytter Albertsen

SEO Specialist

martin@iihnordic.com

Camilla Krogh Christensen

Digital Marketing Specialist

krogh@iihnordic.com

Adam Petheö

Executive Assistant

adam@iihnordic.com

Anela Dzapo

Digital Marketing Specialist

anela@iihnordic.com

Carly Lindgren

SEO Specialist

carly@iihnordic.com

Camilla Larsen

Digital Marketing Specialist

camilla@iihnordic.com

Camilla Mie Kjeldsmark

Digital Marketing Specialist

kjeldsmark@iihnordic.com

Héctor Martinez

Machine Learning Specialist

hector@iihnordic.com

Emil Tønder-Prien

IT Specialist

emil.tp@iihnordic.com

Emil Traczyk

Personal Assistant

emil@iihnordic.com

Lasse Howardsen

Graphics & Design Specialist

lasse@iihnordic.com

Joachim Specht

Analytics Strategist

joachim@iihnordic.com

Jomar Reyes

Head of Events & Partner Relations - Senior Business Strategist

jomar@iihnordic.com

Marie Bojesen

Digital Marketing Specialist

marie@iihnordic.com

Line Rolighed

Digital Marketing Specialist

line@iihnordic.com

Lykke Kamstrup Kristensen

Employee Relations Specialist

lykke@iihnordic.com

Nicklas Brendborg

Optimization Consultant

nicklas@iihnordic.com

Marta Florentyna Saratowicz

Analytics Specialist

marta@iihnordic.com

Mette Riis

UX & Content Specialist

mette.j@iihnordic.com

Sigurd Fabrin

Senior Digital Marketing Specialist

sigurd@iihnordic.com

Rasmus Bøgelund Christiansen

Analytics Specialist

rasmus@iihnordic.com

Robert Børlum-Bach

Senior Analytics Strategist

robert.b@iihnordic.com

Ursula Fugmann Kragh

Digital Business Advisor

ursula@iihnordic.com

Thomas Hermann

Head of Digital Marketing

hermann@iihnordic.com

Tor Christensen

Head of Analytics

tor@iihnordic.com

Wojciech Zak

Web Analyst

wojciech@iihnordic.com

Victoria Meyer

International Business Coordinator

victoria@iihnordic.com