IIH Nordic teamet

Vi er et digitalt strategisk bureau, der brænder for at skabe resultater online

Mød vores specialister herunder og kontakt os, hvis vi kan gøre noget for dig.

Casper Radil - Senior Web Analytics Specialist hos IIH

Casper Radil

Senior Web Analytics Specialist

casper@iihnordic.com
Christian Doeleman-Lassen - Head of SEO hos IIH

Christian Doeleman-Lassen

Head of SEO

christian@iihnordic.com
Henrik Stenmann - CEO & Senior Partner hos IIH

Henrik Stenmann

CEO & Senior Partner

henrik@iihnordic.com
Steen Rasmussen - Senior Partner hos IIH

Steen Rasmussen

Senior Partner

steen@iihnordic.com
Dorte Nielsen - Senior SEM Specialist hos IIH

Dorte Nielsen

Senior SEM Specialist

dorte@iihnordic.com

Thomas Lundbye

Digital Customer Advisor

thomas@iihnordic.com
Ida Madsen - SEO Specialist hos IIH

Ida Madsen

SEO Specialist

ida@iihnordic.com
Karina Bonnerup - SEO Consultant hos IIH

Karina Bonnerup

SEO Consultant

karina@iihnordic.com
Linda Støving - Bureaukoordinator hos IIH

Linda Støving

Business Officer

linda@iihnordic.com
Keld Bøg - Senior SEO Specialist hos IIH

Keld Bøg

Senior SEO Specialist

keld@iihnordic.com
Krista Bermann Teilmann - Head of SEM hos IIH

Krista Bermann Teilmann

Senior Digital Advisor

krista@iihnordic.com
Peter Meyer - Senior Web Analytics Technician hos IIH

Peter Meyer

Senior Web Analytics Technician

peter.meyer@iihnordic.com
Lotte Garnry - Senior Online Business Consultant hos IIH

Lotte Garnry

Senior Online Business Consultant

lotte@iihnordic.com
Louise Hauerberg Norgart - Senior Online Business Consultant hos IIH

Louise Hauerberg Norgart

Senior Online Business Consultant

louise@iihnordic.com
Martin Trasmundi Alrø - SEM Specialist hos IIH

Martin Trasmundi Alrø

Digital Business Advisor

martin.t@iihnordic.com

Tobias Bjørn Sørensen

SEO Specialist

tobias@iihnordic.com
Martin Rytter Albertsen - SEO Specialist hos IIH

Martin Rytter Albertsen

SEO Specialist

martin@iihnordic.com
Mette Kjølbro - SEM Specialist hos IIH

Mette Kjølbro

SEM Specialist

mette@iihnordic.com

Yasamin Malikshahi

UX & Conversion Specialist

yasamin.m@iihnordic.com